Money.pl SPRAWDŹ PRACODAWCĘ

Opis stanowiska:

Money.pl to największe biznesowe medium internetowe w Polsce i dynamicznie rozwijająca się spółka, która wraz z pięcioma spółkami powiązanymi tworzy Grupę Money.pl.

Grupa Money.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Dziennikarz

Miejsce pracy: Wrocław

przygotowywanie własnych, autorskich artykułów,
przeprowadzanie obszernych wywiadów ze znanymi osobami,
tworzenie raportów, redagowanie depesz agencyjnych.

Wymagania:

doświadczenie w dziennikarstwie;
umiejętność sprawnego i szybkiego przygotowywania artykułów;
rzetelność.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce internetowej, która jest liderem branży;
umowę o pracę.

Wyślij aplikację składającą się z CV oraz przykładowego artykułu o dowolnej tematyce klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja: Wrocław
Termin ważności: 2013-07-12